Діагностика та ремонт авто
Обслуговування автомобілів
Якісне та надійне обладнання
Previous
Next

Планове технічне обслуговування (ТО) автомобіля в Києві на Лісовому

Що таке технічне обслуговування і що воно в себе включає

Технічне обслуговування-це заходи, які спрямовані на перевірку і забезпечення надійної роботи автомобіля в цілому, а також його комплектуючих. Головне завдання тут у виявленні відхилень в роботі запчастин автомобіля і своєчасної їх заміни. Необхідність ТО обумовлюється швидким зносом багатьох деталей. Нехтування такою процедурою призводить до погіршення якості автомобіля, а також до зменшення безпеки автомобіля.

Планове технічне обслуговування (ТО) автомобіля Київ

Однією з поширених проблем є невідповідність деталей заводським характеристикам. Тому для збереження часу під час планових оглядів, забезпечення надійної роботи і зменшення випадків поломок авто, необхідний не тільки регулярний, але і кваліфікований технічний огляд.

Якісний технічний огляд може забезпечити автосервіс STOPRO, який має в своєму розпорядженні базу, що включає все необхідне обладнання для ремонту та проведення огляду. Обсяг робіт при технічному огляді багато в чому залежить від кількості і виду запасних частин.

Коли потрібно проводити технічне обслуговування машини

Для забезпечення працездатності автомобіля, необхідно звертатися на Сто не рідше одного разу на рік або не рідше, ніж через кожні 10-12 тисяч кілометрів. Виконання планового огляду дуже важливо, але є також і інші випадки при яких варто звернеться в СТО:

Якщо Ви купуєте уживане авто, його краще перевірити на наявність вироблених комплектуючих і зробити їх своєчасну заміну.

Також при покупці нового автомобіля необхідно провести нульове ТО. Така перевірка є скоріше перестраховкою, так як нові автомобілі відповідають заводським стандартам. Але часто після 1-2 тисяч пробігу водії проводять технічний огляд. Також рекомендується проводити таку перевірку для усунення можливості шлюбу з заводу. Така перевірка є необов’язковою, але і її вартість набагато нижче інших планових перевірок.

Часто власники машин виконують то самостійно. До такого огляду відноситься щоденна перевірка датчиків, гальм, зручного кута установки дзеркала, рульового управління, коректність роботи комп’ютера і світлової системи. Також самостійно часто виконується сезонне ТО, яке в основному включає заміну гуми. Проте не кожне ТО може бути проведено самостійно, якщо що-небудь із запчастин вийшло з ладу, наше СТО може запропонувати більш повне і кваліфіковане ТО.

Що входить в планове ТО

Основним в щорічному обслуговуванні автомобіля є заміна всіх рідин і фільтром автомобіля і діагностика всіх систем. В процесі перевірки також виявляються деталі з високим рівнем зносу, а потім змінюються на нові. Також важливими в плановому технічному огляді є такі види робіт:

Перевірка зносу колодок, а також працездатності гальмівної системи, тестування освітлювальних приладів.
Перевірка приводних ременів, з подальшою їх заміною (при необхідності), а також заміна ременя ГРМ (кожні 60 тис. Км.).
Заміна масла (кожні 35-40 тис. Км.).
Тестування електрообладнання.
Протяжка гайок і діагностика ходової частини.
Перевірка технічних рідин, їх оновлення або заміна.

У нашому сервісі також проводиться заходи щодо запобігання появи корозії і огляд кузова. При проведенні планового огляду і обслуговування, ви можете бути впевнені в своєму автомобілі і його працездатності.

Як записатися до нас на ТО і яка буде ціна

Щоб записатися до нас на технічне обслуговування, необхідно зв’язатися з менеджером по номеру телефону 093-239-01-62, 066-531-62-30. Менеджер допоможе Вам уточнити ціни на техогляд, визначитися з необхідними Вам послугами та підтвердити запис. Також наш сервіс надає можливість вказати номер машини, що дозволить майстру уточнити всі необхідні деталі про вашому авто заздалегідь.

Вартість ТО і ремонту

Діагностика ходової частини (на підйомнику)

200 грн.

Комп’ютерна діагностика електронних систем (зчитування помилок з блоку управління автомобіля)

200 грн.

Комп’ютерна діагностика електронних систем поглиблена (зчитування помилок, визначення причини їх виникнення та заходи щодо усунення)

від  300 грн.

Заміна масла в двигуні

200 грн.

Заміна масла з промиванням двигуна

450 грн.

Заміна масла в механічній КПП

400 грн.

Заміна повітряного фільтра (2 елементи)

200 грн.

Заміна повітряного фільтра

100 грн.

Заміна фільтра салону в бардачку

від  100 грн.

Заміна фільтра салону педальний вузол

300 грн.

Заміна паливного фільтра підвісного

200 грн.

Заміна паливного фільтра в баку з люком

600 грн.

Часткова заміна рідини в АКПП без заміни

650 грн.

Часткова заміна рідини в АКПП із заміною

900 грн.

Повна заміна рідини в АКПП без заміни фільтра

1100 грн.

Повна заміна рідини в АКПП із заміною

1400 грн.

Заміна лампи освітлення зовнішнього

від  80 грн.

Заміна лампи освітлення внутрішнього

від  80 грн.

Зняття і установка основної фари

від  120 грн.

Заміна гальмівних колодок дискових (1 комплект)

від  350 грн.

Заміна гальмівних колодок барабанних (1 комплект) 

від  600 грн.

 

Технічне обслуговування (ТО) автомобіля Київ Лісова

Для максимально точного и быстрого осмотра Вам необходимо рассказать некоторые данные об автомобиле, такие как данные о замене жидкостей и запчастей, пробеге автомобиля, плановых и внеплановых ТО, проводимых ранее и т.д. Также вы можете не только уточнить цены ТО по телефону, но и ознакомится с прайсом на нашем сайте. Для этого используйте сайт нашего STO PRO, здесь вы также можете записаться на техосмотр, заполнив необходимую форму. Мы гарантируем Вам быстрый, качественный и доступный по цене технический осмотр на любой из наших СТО.

Для замовлення послуги телефонуйте за телефонами.

Гарантія на всі види робіт!

Планове ТО ремонт автомобіля Київ ціна Лісова

Детальніше

Наше СТО займається  плановим технічним обслуговуванням (ТО) автомобілів в Києві. Ми займаємося обслуговуванням машин будь-яких марок. У нашому штаті досвідчені висококваліфіковані співробітники, які працюють на сучасному професійному обладнанні. Всі діагностичні та ремонтні роботи проводяться в максимально короткі терміни.

Важливість планового технічного обслуговування.

            Планове технічне обслуговування автомобіля – це обов’язковий і регулярний захід, який не тільки продовжить термін експлуатації Вашого автомобіля, але і забезпечить Вашу безпеку на дорозі.

Для кожної марки авто існує перелік робіт, згідно з нормативною документацією виробника та відмінних рис кожної моделі. Є технічний регламент, згідно з яким проводиться технічне обслуговування. Ми суворо дотримуємося рекомендації виробника, а також використовуємо, накопичений нами досвід при проведенні даних робіт для їх високої ефективності.