Діагностика та ремонт авто
Обслуговування автомобілів
Якісне та надійне обладнання
Previous
Next

Діагностика та ремонт автоелектрики

Електрообладнання – невід’ємна складова сучасних авто. А якщо врахувати, що машини з кожним роком все більше оснащуються складними електронними начинками – з несправною електрикою транспортний засіб перетворюється в нерухому купу металу, так як навіть одна помилка, часом, стає каменем спотикання в роботі всіх основних систем. В цьому випадку у автомобілістів виникає потреба в хорошому автоелектрику, який недорого і якісно виконує свою роботу.

Основні несправності авто електрики

 

Щоб пройтися по популярним несправностям електрики варто так само розібратися в основних електричних вузлах сучасного автомобіля.

Складність роботи автоелектрика полягає в першу чергу в тому, що електрообладнання є дуже заплутана система з великої кількості вузлів, дуже тісно один з одним пов’язаних.

  • АКБ (акумулятор) – серце всьому ланцюгу, що служить осередком для стартового запуску транспортного засобу.

Найпоширеніша причина несправності батареї – її повний розряд. Це може бути викликано закінченням терміну служби АКБ, але частіше за все померлий аккум свідчить про неуважність автовласника (не вимкнені освітлювальні прилади, музика). Тут цілком можна обійтися без допомоги автоелектрика. Симптоми очевидні – машина не заводиться. В ідеалі потрібно зняти батарею і повністю її зарядити. Якщо такої можливості немає – можна попросити «прикурити» або завести машину “зі штовхача». На найближчій СТО вам обов’язково допоможуть запустити двигун за допомогою бустера. Коштує така послуга недорого, присутнє майже у всіх сервісах, а ефект моментальний! Але чи надовго?Якщо проблема повторюється, а акумулятор у вас не найстаріший – можливо, що причина криється в замиканні ланцюга, яке його повністю розряджає. Тут вже не обійтися без автоелектрика. Дуже часто, в процесі діагностики, визначається, що причина замикання не надто серйозна – усунути проблему буде досить недорого. Нерідкі випадки, коли неполадки пов’язані з перепадами температури і вологості, які властиві такому місту як Київ, а герметичність проводки і контактів, особливо на старих ТЗ, далека від ідеалів. Але найчастіше «коротун» може засісти в глибині авто. Тут вже фахівцеві доведеться повозитися з виявленням проблем проводки і їх ліквідацією. Так само причиною непрацездатності АКБ може стати непрацюючий генератор, яка не підживлює накопичувач електрикою в процесі їзди. • Генератор – ключовий елемент електрообладнання. Виробляє струм під час руху транспортного засобу, що дозволяє не тільки в потрібному обсязі насичувати електрикою всі необхідні для руху вузли, але і заряджати акумулятор, накопичуючи про запас напругу для автономного електрозабезпечення авто з вимкненим двигуном. Неполадки  генератора проявляється зазвичай нестабільним освітленням оптики автомобіля (яскравість залежить від оборотів двигуна), регулярної осіданням акумулятора, а так само характерного механічного шуму, в разі зносу підшипників. Ремонт генератора – досить трудомісткий процес, і без навичок автоелектрика достатньо складно з ним впоратися. Можливо, що буде досить просто перебрати електрогенератор, очистивши його від пилу та іншого сміття. Іноді потрібно оновлення щіток або навіть заміна агрегату в зборі.

  • Замок запалювання – система запуску стартера автомобіля шляхом повороту ключа. Найчастіше причина несправності криється в поганих контактах самого замку. Вони можуть окислюватися або перегоріти в результаті багаторазових запусків мотора, особливо при нестабільній роботі всієї системи. Мають місце бути і механічні пошкодження. Якщо не змінювати весь замок запалювання, а усунути тільки причину несправності – такий ремонт у автоелектрика, якщо проаналізувати середні по Київ ціни, вийде недорого.
  • Стартер – пристрій, що відповідає за запуск двигуна. Якщо при повороті ключа не відбувається зовсім нічого – справа, швидше за все, в проводці, яку потрібно перевірити на предмет можливих витоків електрики. Причина може бути і у внутрішньому ланцюзі самого стартера – потрібно перевірити його обмотку, продзвонити інші контакти. Коли стартер реагує на поворот ключа характерним тріском – швидше за все вийшло з ладу втягує реле. Не виключені і механічні пошкодження вузла: поломка Бендикс, редуктора, вилки або якоря. Для точної діагностики найкраще звернутися до автоелектрика.
  • Оптика і освітлення автомобіля. Тут все просто. Якщо після заміни лампочки проблема не усунулася, або лампи перегорають систематично – маючи базові знання, можна перевірити блок реле і запобіжників. Якщо там все в порядку, а навичок прозвона ланцюга немає – пора шукати хорошого автоелектрика, так як першопричина може ховатися дуже глибоко, і без спеціального обладнання і навичок не обійтися. Системи управління двигуном, гальмами, коробкою, опаленням і багато іншого.

Автоелектрика ціни

Зняття і установка генератора від 380

Розбирання та збирання генератора 400

Зняття і установка стартера від 400

Розбирання та збирання стартера 400

Заміна свічок запалювання в рядном двигуні 1шт 100

Заміна свічок запалювання в V-образному двигуні 1шт 200

Заміна свічок запалювання в опозитний двигун 1шт 250

Заміна проводів високої напруги в рядном двигуні 120

Заміна проводів високої напруги в V-образному двигуні 240

Зняття і установка впускного колектора 550

Заміна свічки напруження 1шт від 200

Зняття і установка котушки запалювання від 150

Зняття і установка акумуляторної батареї 100

Зарядка АКБ 100

Заміна лампи освітлення зовнішнього від 80

Заміна лампи освітлення внутрішнього від 80

Установка кута запалювання від 1500

Установка сигналізації (односторонній зв’язок) від 1680

Установка комплекту центральних замків на 2 двері від 740

Установка комплекту центральних замків на 4 двері від 1440

Установка ксенону (комплект) від 880

Установка біксенон (комплект) від 1200

Зняття і установка основний фари від 120

Зняття і установка протитуманної фари від 160грн.

Регулювання світла фар (основного світла: ближній і дальній) 150грн.

Регулювання світла фар додаткового обладнання (наприклад, протитуманних фар) 150грн.

Установка комплекту протитуманних фар від 1200грн.

Установка комплекту парктроника (4 датчика парковки) від 2400грн.

Робота електрика через 1год 250

Для замовлення послуги телефонуйте за телефонами

Гарантія на всі види робіт!