Діагностика та ремонт авто
Обслуговування автомобілів
Якісне та надійне обладнання
Previous
Next

Чистка форсунок (инжектора)

Незважаючи на свою відносну простоту конструкції, форсунки є важливою частиною паливної системи сучасного автомобіля, який відповідає за забезпечення якісного, постійного і своєчасного постачання двигуна транспортного засобу паливом. Саме тому навіть невелике забруднення форсунок є дуже негативним чинником в роботі автомобіля і вимагає оперативного вирішення шляхом проведення спеціалізованої процедури, іменованої промиванням. Варто сказати, що за своєю суттю форсунка представляє собою спеціалізований електромагнітний клапан, основним завданням якого є максимально точна подача палива і його розпорошення в двигуні внутрішнього згоряння. Професіонали, які надають послуги з проведення промивки інжектора, відзначають кілька стадій засмічення форсунок і інжектора.

Основні стадії засмічення форсунок

Як ми вже відзначали раніше, професіонали і фахівці, які надають автовласникам послуги промивання форсунок, ділять засмічення форсунок на кілька стадій:

  • Стадія 1. До першої стадії відноситься наявність у форсунок невеликого засмічення, при якому рівень їх продуктивності знижується на 5-7%. При наявності такого засмічення, як правило, особливих проблем з роботою двигуна і паливної системи не виникає, але при цьому трохи збільшується витрата палива. Варто відзначити, що в середньому витрата палива збільшується на 3 літри на кожні 100 км пробігу. Однак в разі використання бензину низької якості в двигуні транспортного засобу періодично може виникати детонація.
  • Стадія 2. При наявності другої стадії засмічення форсунок їх продуктивність знижується на 16-17%, в результаті чого під час перебування транспортного засобу на холостому ходу двигун починає функціонувати нерівномірно. Крім цього, під час руху у автомобіля з’являється нерівномірність вихлопу переробленого палива, а також періодично виникають різкі хлопки. Також істотно збільшується витрата палива і знижується динаміка розгону транспортного засобу. У деяких випадках при наявності такого рівня засмічень у автомобіля може бути присутнім детонація, а також їдкі вихлопні гази.
  • Стадія 3. При третій останній стадії засмічення продуктивність форсунок знижується на 25% і більше. Двигун працює настільки нерівномірно, що часом здається, що він намагається «вискочити» з-під капота автомобіля. Дуже часто один або кілька циліндрів двигуна не працюють під час перебування автомобіля на холостому ходу. В результаті натискання на педаль газу в корпусі повітряного фільтра чутні хлопки. Крім цього, у автомобіля також присутні всі симптоми, які ми вже описували при наявності першої і другої стадії засмічення.

Як ми промиваємо форсунки

Після діагностики і виявлення проблеми з роботою форсунок ми на вибір клієнта пропонуємо два варіанти чистки форсунок: не  знімаючи і зі зняттям на стенді для промивання.

Без зняття промивка форсунок відбувається шляхом підключення до паливної системи апаратури яка подає рідину для промивання під тиском. Після підключення двигун запускається і через паливну систему і форсунки подається миюча рідина і таким чином відбувається промивка. За часом це займає близько 1 години.

Промивання зі зняття на стенді відбувається на демонтованих форсунках. Форсунки встановлюються на стенд і шляхом подачі рідини для промивки стендом через форсунки відбувається чистка. Форсунки миються на різних режимах. Перевага стенду в тому що працездатність кожної форсунки можна оцінити візуально до і після прочищення.

Ціни на чистку форсунок

Чистка форсунок двигуна 4 шт. 400 грн

Чистка форсунок двигуна 6шт. 600

Чистка форсунок двигуна 8шт. 800

Монтаж / демонтаж колектора від 350

Зняття і установка форсунок 4 шт. 200

Для замовлення послуги телефонуйте за телефонами

Гарантія на всі види робіт!